TASUTA SAATMINE
Kõikidele tellimustele summas üle 140 € tasuta saatmine pakiautomaati või lähimasse postkontorisse!

Minelab GPX 5000 Dual 11"DD + 15"x12" Mono (3300-0420)

Minelab detektorid » Detektorid

Hind:4449.00
Laoseis: Laos olemas
küsin lisainfot toote kohta

Arvukad uued funktsioonid ning võimalused teevad GPX 5000-st maailma parima kulladetektori!

 

GPX 5000 viib kullaotsimistehnoloogia uuele tasemele. Arvukate funktsioonide ning võimalustega GPX 5000 ei ole mitte ainult parem kui tema eelkäija GPX-4500, vaid on täiesti omaette klassist. GPX 5000 on võimeline leidma rohkem kulda kui eelmised detektorid, kuna detekoris on kasutatud Minelabi eksklusiivseid tehnoloogiaid: Multi Period Sensing (MPS – Mitmeperioodiline Mõõtmine), Dual Voltage Technology (DVT – Kahepingeline Tehnoloogia) ja Smart Electronic Timing Alignment (SETA – Nutikas Elektrooniline Režiimide Kõrvutamine). GPX 5000-ga leiate üles nii tillukesed kullaterad kui ka päris suured kamakad ning loomulikult ka kõik nende vahele jääva kulla.

 

Uus täiustatud elektroonika, uued režiimid ning lai valik funktsioone koos legendaarse GPX võimega näha läbi maapinna mineraalide, annab kasutajale Sügavus-eelise teiste detektorite ees.

 

Unikaalsete funktsioonide ning valdkonna juhtivate patendeeritud tehnoloogiate kasutamine tagavad GPX detektorite sujuva ning vaikse töötamise ka kõige keerulisemate omadustega pinnaste korral, säilitades seejuures suurepärase tuvastussügavuse ning tundlikkuse kullaterade suhtes. Kogenud detektoristid teavad, et GPX detektorid leiavad kulda palju sügavamalt kui mistahes teised detektorid, seda kõikide pinnaseolude juures. Seepärast julgeme väita, et GPX detektoritel on Sügavus-eelis.

 

GPX 5000 mudelil on 8 režiimi (rohkem kui varem), mis muudavad digitaalselt signaalide töötlemist detektoris. Iga režiim on disainitud optimaalse jõudluse tagamiseks kindlate olude korral, seega on iga uue režiimi valimisega Teil just kui uus detektor.

 

GPX 5000 on suurepärane ka varanduste ning juveelide otsijatele, kes nõuavad parimat, ning soovivad leida sihtmärke sügavamalt kui kunagi varem.

 

Lihtne nii professionaali kui ka algaja käes – võite detektori sisse lülitada ning valida kuue eelseadistatud Otsimisrežiimi ja automaatsete funktsioonide vahel.

 

Kulla otsimiseks vajate parimat tööriista. Kui otsite parimat kulladetektorit, siis OLETE SELLE LEIDNUD.

Omadused:


• MPS, DVT & SETA tehnoloogiad on aluseks seni kõige edasijõudnumale detektorile, mida kasutades on seni raskesti kuuldavad kullaterad nüüd eksimatult leitavad.

 

• Uued režiimid teevad GPX 5000-st kõige mitmekülgsema detektori. Kasutajal on 8 detektorit ühes seadmes. Lisaks viiele eelmistest mudelitest tuntud režiimidele on GPX 5000 mudelil kolm uut režiimi: „Münt/Aare“, „Sool/Kuld“ ning „Peene Kuld“.

 

• „Peene Kulla“ režiim võimaldab veelgi suuremat tuvastussügavust kui „Täiusta“ („Enhance“) režiim — Leia kullatükke aladelt, mis on juba eelnevalt läbi otsitud!

 

• „Sool/Kuld“ režiim on sobiv igas suuruses kullatükkide otsimiseks soolastel pinnastel — eriti sobilik mererandadel! • „Münt/Aare“ režiim on heade pinnaseolude korral kõige sügavamale ulatuv režiim. • Edasiarendatud „Täiusta“ režiim tagab suurema sügavuse. •

Täiustatud elektroonika tagab suurema tundlikkuse sihtmärkide suhtes ning parema maapinna eristamise.

 

• Kuus eelseadistatud Otsimisrežiimi võimaldavad peale sisselülitamist kohe otsima asuda. Lisaks Üldisele (General) režiimile ja Sügavale otsingule (Deep search) on olemas: Mineraalne (Hi-Mineral), Laik (Patch), Risustatud ala (Hi-Trash) ning Pinpoint. Kõiki kuute otsimisrežiimi saab muuta vastavalt vajadustele. Menüü kaudu avatavaid otsiisrežiime saab ka ümbernimetada. '

 

• Laiendatud „Rx Gain“ seadistus võimaldab optimaalseima jõudluse saavutamiseks tundlikkust täpsemalt reguleerida.

 

• Automaatne Maapinna Eristamine võimaldab detektorit kergesti seadistada igasuguste pinnaste järgi (Fkseeritud, Jälgitav, Jälgimise Kiirus, Maapinna Eristamise tüüp, KIiir-Jälgimise nupp).

 

• Helitoonide seadistamine laseb kujundada sihtmärkide signaale isiklike eelistuste järgi (Helifoon, Toon, Heli tüüp, Signaali tipp, Vaste, Sihtmärgi helitugevus, Helitugevuse limiit, Stabiliseerija).

 

• Raua keelustamine on seadistatav sobimaks piirkonna rauaga risustatuse tasemega.

 

• Liikuvuse kontroll võimaldab seadistada liigutamise kiiruse järgi ning optimeerida sihtmärkide vasteid.

 

• Tuunimine (ehk Müra Vähendamine) – Automaatne ja manuaalne võimalus vähendada interferentsi segavat mõju.

 

• Ekraani taustavalgustus võimaldab LCD ekraani lugeda igasugustes tingimustes, tehes lihtsamaks ka öösel töötamise. Taustvalgustusel on ka seadistatav timeout, mis aitab akut säästa.

 

• Kerge Liitium-ioon Aku koos sisseehitatud kõlari võimendamise funktsiooniga.

 

• Kaks standardset otsimispead : 11” „Topelt-D“ otsimispea ning 15”x12" „Monoloop“ otsimispea võimaldavad mitmekülgsemat otsimist ning lisavad väärtust.