TASUTA SAATMINE
Kõikidele tellimustele summas üle 140 € tasuta saatmine pakiautomaati või lähimasse postkontorisse!

Omega 8000 (OMEGA)

Teknetics detektorid  » Detektorid

Hind:563.00
Laoseis: Laos olemas
küsin lisainfot toote kohta

Teknetics Omega metallidetektor pakub tipptasemel funktsionaalsust olles samal ajal lihtsasti kasutatav. Sellel mudelil on terve hulk edasiarendatud funktsioone, s.h katkematult displeil kuvatav otsingustaatus, seadistatavad helimärguanded kõikidele metallidele ja laiendatud ulatus raudade tuvastamisel. 

 

Teknetics Omega on Tekneticsi traditsioonide uhke edasikandja. Tegemist on oma funktsionaalsuselt ja omadustelt tipptasemel metallidetektoriga. Sellel mudelil on palju kasulikke lisafunktsioone ja -võimalusi, mis muudavad otsimise veelgi produktiivsemaks. Pinnasemineraalide tasakaalu on võimalik eraldi seadistada, mis hõlbustab oluliselt rannas ja muudel mineraalsematel pinnastel otsimist. Ei mingit keerulist programmeerimist ega tüütute detailide meeldejätmist, lihtsalt tundke otsimisest mõnu!

 

Kasutades Omega detektorit liikuvas režiimis, kuvatakse ekraani keskel leiu umbkaudne sügavus koos signaali tugevus indikaatoriga. Kasutades täppisasukoha määramist (pinpoint) mitteliikuvas režiimis on võimalik eseme sügavus veelgi täpsemalt määrata. Mõlemas režiimis kuvatakse sügavus tollides. Mitteliikuv režiim ei vaja metallide avastamiseks otsimispea liigutamist. Detektori paigalhoidmine leiukoha kohal on abiks ka maetud objekti piirjoonte ja täppse asukoha väljaselgitamisel

 

Kui olete otsimas reliikviaid või soovite keelata otsimistulemustest rauaühendeid, on kindlasti suur abi detektori laiendatud raua määramis ulatusest. See mudel jaotab rauaühendid lahti suuremasse kategooriasse ja annab enne kaevamise alustamist hea ülevaate sellest, mis maa sügavustes ootamas võiks olla.

 

Omega mudelil on ka edasiarendatud pinnasetüübi seadistamine, mille abil saab otsida ka paljunõudlikel mineraalsetel aladel. Soolase veega randadel otsimine pole olnud kunagi lihtsam! Teknetics Omega suudab nimelt antud keskkonnas valdava mineraalitüübi otsingutulemustest välja filtreerida.

 

Teknetics Omega mudelil on suur, lihtsasti loetav digitaalne LCD ekraan. Detektor kuvab leidudest üksikasjaliku ülevaate ning seda mugavalt loetavate, suurte detailidega.

 

Teknetics Omega mudeliga saate västimust tundmata otsida. Omega on kerge ning mugav kasutada. Nüüd võite tundide kaupa ennastunustavalt otsimisega tegeleda nii rannas, parkides, vanadel kruntidel, aedades või metsas.

 

  • Numbriline leiutuvastus
  • Toiteks on 9V patarei
  • Patareiindikaator
  • Pinpoint nupp
  • Eelseadistatud pinnasetasakaal
  • Leiu sügavuse kuvamine