TASUTA SAATMINE
Kõikidele tellimustele summas üle 140 € tasuta saatmine pakiautomaati või lähimasse postkontorisse!

Minelab detektorid

 

  

Minelabi poolt toodetud metalliotsijaid ning lisavarustust peetakse parimateks ning kvaliteetsemaiteks tööriistadeks üle maailma, mis on mõeldud ületama kõikvõimalikke katsumusi kõikvõimalikes tingimustes.

   Ainult kahe aastakümne jooksul on Minelab tõusnud juhtivaimaks metalliotsimisseadmete tootjaiks üle maailma ning tõusnud suurimaks tööstusharu edasiarendajaks.
   Minelabi edu pandiks peetakse innovatiivsete ja revolutsiooniliste tehnoloogiate loomist nagu AGT, MPS, DVT, SETA ja Minelabi mitmesageduslikud tehnoloogiad nagu FBS ja BBS.

   Minelabi viimase uuendusena on uuematele seadmetele lisatud USB liides, mis võimaldab kasutajatel jagada ,alla- ja üleslaadida seadeid, personaalseid režiime ja edu taganud metallide eristusmustreid – seda kõike tavalise USB vahendusel.

Minelabi pühendumus toota kõige kaasaegsemaid ning paindlikumaid metalliotsijaid on põhjendatult välja teeninud kuulsuse kui nr 1 detektorite tehnoloogia tootjast ja arendajast.  

 

   Minelab toodete kvaliteedi tõestuseks pakub Minelab kõigile detektoritele ja otsimispoolidele kolme aasta pikkust garaniiperioodi (v.a. Excalibur II millel on 1 aasta garantiid ja Go-Find seeria detektorid mille garantii pikkus on 2 aastat). Minelabi akupakkide garantii pikkus on 6 kuud.    

 

 

 

Minelab tootekataloog:
Minelab tootekataloog on ingliskeelne kataloog, mis tutvustab Minelab poolt valmistatavaid detektoreid ja lisavarustust. Aitab valida sobilikku metalliotsijat ning annab esialgse ettekujutuse detektorite võimalustest.
minelab tootekataloog on tasuta saadaval digitaalsel kujul (Adobe PDF formaadis) ja seda on võimalik alla laadida alljärgnevalt lingilt:

Minelab tootekataloog


Valige teid huvitav tootegrupp: 

Detektorid

Akud / laadijad

Juhtpaneelide kaitsmed

Kotid / taskud

Kulla sõelumine

Kõrvaklapid

Otsimispoolid

Otsimispoolide kaitsmed

Riided ja mütsid

Tarvikud / Lisavarustus

Varred

Varuosad